Anna Grela

twórczyni Warsztatu Piękna


Ania Grela pielęgnacją skóry zajmuje się od 1994 roku. Swoje doświadczenie jako praktyk zdobywa zarówno w obszarze pielęgnacji profesjonalnej w gabinecie, jak również podczas planowania codziennej pielęgnacji domowej klientów.
Wiedzy teoretycznej oraz inspiracji szuka na licznych kursach, warsztatach, studiując kosmetykę i kosmetologię. Zwolenniczka holistycznego podejścia do pielęgnacji, wciąż poszukująca korelacji między różnymi naturalnymi technikami poprawiającymi jakość życia, kondycję organizmu, zdrowie psychiczne i fizyczne.

A wszystko po to, aby dać sobie i innym alternatywę dla sztucznego piękna. Do swojej pracy podchodzi z pasją, prowadząc serwis warsztatpiekna.pl, wypowiadając się jako ekspert w magazynach Elle, Zwierciadło, InStyle, art of BEAUTY, oraz na vogue.pl i holistic-polska.pl.
Rozbudzanie świadomości w zakresie pielęgnacji skóry, edukacja klientek w zakresie własnych praktyk domowych stało się obecnie najsilniejszym aspektem jej pracy. W ten sposób pomaga stworzyć trwałe wzorce holistycznego podejścia do zdrowej pielęgnacji i witalności.
Praca Ani jest wzmocniona przez jej własne doświadczenia: praktykę jogi, medytacji, aromaterapii, terapii manualnych. Podobnie jak w przypadku wszystkich skutecznych terapeutów, własna praktyka jest ważnym aspektem jej życia, która pozwala rozwijać się. Klienci Ani czerpią z tego korzyści, ponieważ w swojej pracy wspiera się własnymi doświadczeniami, aby wzmocnić ich własne rytuały zdrowia.

Zapisz się

na konsultację indywidualną